fbpx
MENU

Alchemia

jak zrobić obrączki ślubne

Czy wiecie, że istnieje możliwość by samemu wykonać obrączki?
Ja dowiedziałam się o tym od Lili i Sebastiana, gdy poprosili mnie bym sfotografowała ich podczas warsztatów, na których uczyli się jak zrobić obrączki ślubne.

Warsztaty takie prowadzi w Łodzi Magdalena Paszkiewicz. Pod jej opieką, para wykonuje sama swoje pierścionki. I uwierzcie mi- to totalnie, super sprawa! Sami też z moim Emilem wykonaliśmy u niej obrączki. Zaczynając od bryłki złota, stopniowo zakochani uczą się jak przekształcić metal w symbol pełen miłości. Czyż to nie romantyczne?

Lila i Sebastian poprosili mnie o relację z ich warsztatów w ramach sesji narzeczeńskiej. Postanowili stworzyć obrączki dla siebie na wzajem. Młotkiem, kombinerkami i palnikiem przelewali swoją miłość w szlachetny metal. Ponieważ obydwoje mają smykałkę do technicznych spraw, takie zorganizowanie obrączek wydawało się dla nich wręcz idealnym rozwiązaniem!

Warsztaty, podczas których para uczy się jak zrobić obrączki ślubne są pełne miłej atmosfery. Ponadto towarzyszą im radość, dużo śmiechu i ukradkowe spojrzenia jak też to radzi sobie druga połówka. Magda jest przemiłą osobą, która wszystko tak prowadzi, że praca wydaje się bardzo prosta.

Tak właśnie powstaje symbol pełen miłości. Własnoręcznie obrabiany, szlifowany, dopracowany – na całe życie. Obrączki z duszą, jedyna w swoim rodzaju.

-> Magdalena Paszkiewicz Jewellery

CLOSE
You cannot copy content of this page