fbpx
MENU

Dolina Cedronu

Agata & Kuba

Lato. Gorące słońce, łąki, winnice, atmosfera niczym w Toskanii. Ceglane mury  i zapach siana, rustykalny klimat. Stajnie, z których co chwila rozlega się rżenie koni. Taka jest właśnie Dolina Cedronu.  Niedaleko zaś stoi piękny, malowany, drewniany kościółek. Idealne miejsce na ślub.

Agata i Kuba to para, która lwią część życia spędziła razem. Naturalne było więc dla nich że będą ze sobą już zawsze. Podczas ceremonii zaślubin ochrzcili też swojego małego, uroczego synka. Otoczeni przez rodzinę i przyjaciół spędzili przepiękne chwile.

Młodzi wyglądali totalnie super. Agata w skromnej sukni, z burzą welonu, który robiła z przyjaciółkami wyglądała fantastycznie. Do tego bukiet z sukulentami od Petite Fleur– klasa! Kuba zaś w zielonym garniturze również prezentował się idealnie. Nic tylko robić zdjęcia! A plenery wokół sali dopełniły całości. Dolina Cedronu, to jedno z tych miejsc gdzie mini plener jest koniecznością!

Z ich święta wracałam do domu przy muzyce, którą otrzymałam od nich w prezencie. Stworzyli własną składankę, która okazała się moim podróżniczym hitem.

CLOSE