fbpx
MENU

Industrialnie

w Łodzi

Industrialny ślub w Łodzi.  A dokładniej totalnie szalone wesele w  pofabrycznych przestrzeniach restauracji Tektura Boho. Fantastyczne połączenie prostych form, szarości betonu i naturalności drewna udekorowane kwiatami i oblane połyskiem odbitych od szkła lampeczek. A wszystko to otaczało radość i zabawę.

Ale od początku.

Dzień Kasi i Mateusza obfitował w same pozytywne emocje i oryginalne przestrzenie. Już w miejscu gdzie się szykowali nie mogłam oderwać oczu od fantastycznego zbioru starych radio odbiorników i innych niesamowitych przedmiotów. Do tego czarny strój Mateusza i suknia rodem z lat 20′ Kasi.

W ruch poszedł mój aparat analogowy by dodać do całości odrobiny ziarna i retro klimatu. A do tego wszyscy tacy radośni, mili i uśmiechnięci.
Chociaż nie obyło się bez deszczu to absolutnie nic nie było w stanie przeszkodzić eksplozji radości i szczęścia. Parkiet płonął, śpiew odbijał się od ścian, w kolorowej poświacie wirowały suknie i cienie, pulsowały emocje i buzowała energia. I tak powinno się świętować!

CLOSE
You cannot copy content of this page