fbpx
MENU

Kosmiczna sesja

Agata & Emil

Moje własne Kosmiczne Love Story i prywatna kosmiczna sesja narzeczeńska.

Wymarzyłam sobie na Lanzarote kosmiczną sesję.
Może i nie wiedziałam, kiedy Emil się oświadczy, ale przeczuwałam, że prędzej czy później to nastąpi. W tamtym czasie wszystkie moje przyjaciółki były już w ferworze przygotowań ślubnych wobec czego ja też już z niecierpliwością tupałam nóżką. Oczywiście wszystko już miałam też zaplanowane :P. Wymarzyłam sobie ślub w stylu kosmicznym, tak więc zaplanowałam nam kosmiczną sesję narzeczeńską na Lanzarote niezależnie czy pierścionek już będzie, czy nie. Chciałam żebyśmy zrobili z Emilem jakieś nietypowe zakochane zdjęcia.

Ogólnie, nasza sesja miała być inspirowana kinem science-fiction. Ponieważ interesuje się kosmosem a szczególnie jego wizualną stroną, niezwłocznie przygotowałam listę scen, którymi chciałam się inspirować do naszej kosmicznej sesji narzeczeńskiej. Znajdziecie tu kadry wzorowane na takich filmach jak „Star Wars” czy „Terminator”. Może ona wydawać się trochę dziwna z tego powodu, że wykonana została ze statywu i z ręki. Jednakże nie przeszkadza mi to zupełnie. Niewątpliwie nie jest taka radosna i emocjonalna, w każdym razie jest nasza.

Oczywiście ślub również będzie miał przewodni temat kosmiczny – zobaczcie jakie znalazłam inspiracje -> kosmiczny odlot.

CLOSE
You cannot copy content of this page