fbpx
MENU

Spacer na lody

Agata & Kuba

Łódź ma bardzo specyficzny i mocno industrialny klimat. A miejscem bardzo charakterystycznym jest Off Piotrkowska. To chyba moje ulubione miejsce. Zakątek pełen restauracji, klubów, barów i designerskich sklepów. Wszystko pokryte cegłą. Wieczorem miejsce pełne kolorów, gwaru i śmiechu. Centrum życia nocnego i dziennego.

Jedną z super miejsc na Offie jest Drukarnia Skład Wina i Chleba. Tam właśnie pierwszy raz spotkałam się z Agatą, Kubą i ich małym synkiem Tytusem. Przy kawie oraz zapachu świeżych wypieków.

Zakochani przyjechali do mnie z Krakowa na pełen miłosnych zdjęć spacer.  To chyba najlepsza forma by się poznać przed tak ważnym dniem jakim jest ślub!

Agata i Kuba to para, która jest ze sobą prawie od zawsze. Agata jest miłośnikiem fotografii analogowej. Co chwila sięgała po swój aparat by też zapisać na kliszy miejsca i chwile. Poważne miny to ich tradycyjne portrety, które zawsze starają się wykonać w różnych miejscach – spokojnie, nie było tak ponuro! Wręcz przeciwnie! Para charakterystyczna, mająca własny styl, słuchająca, uwierzcie, bardzo dobrej muzyki, mieliśmy więc mnóstwo tematów do rozmowy. Ponadto było dosyć wcześnie więc nie mijały nas tłumy przechodniów. Spędziliśmy czas w radosnej i luźnej atmosferze.

Na sesję przyjechali z maleńkim synkiem.  Wyszły nam więc zdjęcia bardzo rodzinne i pełne miłości. Trochę w stylu retro, z ziarnem ale też pełne delikatności i uczuć. Bardzo lubię spotkać się z parami przed ich ślubem. Dzięki temu nie tylko już się znamy ale też atmosfera jest o wiele luźniejsza i przyjacielska. Bardzo się cieszę, że mogłam towarzyszyć im w ty ważnych chwilach. Było na prawdę pięknie. Zresztą zobaczcie sami -> tutaj.

CLOSE
You cannot copy content of this page