fbpx
MENU

Stylowa Panna Młoda

Każda dziewczyna jest wyjątkowa. Każda ma swój charakter i styl, poczucie estetyki. Każda ma wyjątkowe marzenia.

Dzień ślubu to wyjątkowa chwila, jedyna, wyczekana i wymarzona. Zaplanowana i dopieszczona. To jeden z najważniejszych momentów życia, sprawdźcie więc by był wyjątkowy i idealny! Nie bójcie się wystąpić w wymarzonych kreacjach, zgodnie z Waszą naturą i charakterem. Spełniajcie śmiało swoje marzenia i dopasujcie swój wygląd do siebie!

Romantyczna

dziewczyna

Delikatna. Cała z koronek. Naturalne kwiaty w rozpuszczonych włosach. Bukiet pełen koloru. Elegancko i dziewczęco  oraz niezwykle romantycznie. Całość uzupełnia długi welon.
Suknia dopasowana do ciała, która rozszerza się u dołu. Podkreśla figurę ale jest równocześnie skromna.

Tutaj sukienka Yolan Cris

plener-ślubny-portret-panny-młodej-pin-it

Elegancko

z pazurem

Elegancko i seksownie ale z mrokiem i pazurem. Dopasowana, prosta  suknia z elementami ciemnej biżuterii. Odkryte tatuaże, odkryte plecy i  mocny makijaż. To Panna Młoda, która wyraźnie podkreśla swój styl i charakter, promieniuje pewnością siebie i seksapilem.

Baśniowa

księżniczka

Szeroka suknia balowa. Dopasowana góra z florystycznymi elementami. Panna młoda o baśniowym, magicznym, charakterze, księżniczka z tajemniczego ogrodu. Do tego rozlewający się bukiet kwiatów i rozpuszczone włosy.

Prosto

z klasą

Prosta sukienka, z rozcięciem. Do tego welon. Klasycznie i elegancko. Szykownie i charakterystycznie.

Rustykalna

prostota

Rustykalnie i rusałkowo. Wyjątkowo prosto i zwiewnie. Do tego peleryna nadająca magicznego charakteru. Bukiet z kłosów i polnych kwiatów. Delikatny wianek.

Gwiazda

z Hollywood

Elegancja, suknia rozkloszowana, balowa, połyskująca i przekornie prosta.

Panna Młoda
CLOSE
You cannot copy content of this page