fbpx
MENU

projekt party hard

Inne spojrzenie na fotografię ślubną. Party hard to projekt fotograficzny ukazujący chwile z dnia ślubu w inny sposób. Przecież nie tylko romantyczne ujęcia mogą ukazać aurę panującą w dniu ślubu.

Fotografia ślubna powinna być pełna romantycznych ujęć. Ponadto powinna zawierać piękne portrety rodzinne oraz pełne miłości ujęcia pary młodej. Poza tym reportaż ślubny powinien przedstawiać najważniejsze momenty dnia takie jak przysięga czy pierwszy taniec. Wszyscy się zgodzą, że dzień ślubu zasługuje na piękną oprawę wizualną i zachowanie wspaniałej atmosfery. Jednak czy nie można złapać dnia ślubu również w innym spojrzeniu? Party hard to dodatkowy cykl ślubny dla tych, którzy poszukują czegoś więcej.

Party hard jest reportażem uzupełniającym historię z dnia ślubu. To propozycja dla młodych, którzy lubią odrobinę pikanterii i nieoczywiste spojrzenie. Cykl ten oferuje nie tylko artystyczne kadry ale również zupełnie inną atmosferę. Przecież dzień ślubu to nie tylko pocałunki i spokojne, wzruszające chwile. Nie tylko romantyzm ale też ogień i szaleństwo świętowania. Party Hard to cykl emanujący energią, łączący klasyczną czarno-białą fotografię z kadrami w kolorystyce polaroidów. Z wykorzystaniem silnego flasha odsłania różne sytuacje nadając im osobistego charakteru.

Party hard to też niesamowity możliwość kreacji dla mnie jako fotografa. Uwielbiam piękną, romantyczną fotografię ale cieszę się jak mogę zrobić coś innego. Coś oryginalnego. To podwójne spełnienie – możliwość tworzenia pięknych wspomnień, portretów oraz odnajdywanie czegoś zupełnie innego, nawiązywanie po swojemu do fotografii takich mistrzów jak Marin Parr czy inni.

CLOSE
You cannot copy content of this page