fbpx
MENU

Vinage Love Story

Vintage Love Story to krótka opowieść o miłości.
To stworzenia takiej historii podczas sesji narzeczeńskiej zainspirowały mnie stroje zakochanych. Karolina i Filip to para, którą bardzo interesuje świat kina. Uczęszczają na premiery, festiwale i ogólnie interesują się kinematografią. Uśmiechnięci i bardzo sympatyczni wydawali mi się od początku idealnie dopasowaną parą z pasją i własnym stylem, chętni do współpracy i tworzenia czegoś nowego. Od razu pomysły same rodzą się w głowie! Totalnie mnie jednak zaskoczyli gdy spotkaliśmy się na sesję narzeczeńską.
Ubrani w stroje, które przywodzą na myśl okres międzywojenny. Od razu zaświtał mi w głowie pomysł na opowieść z przeszłości o spotkaniu i młodziutkim, szczerym uczuciu. Przygotowali też rekwizyty i znaleźli odpowiednie miejsce na zdjęcia. Udało nam się spotkać też w najpięknieszy moment dnia i złapać idealne słońce.
Wszystko więc zgrało się perfekcyjnie!

Vintage Love Story to historia o spotkaniu młodych zakochanych.
To historia o tęsknocie, niewinnym spacerze i słodkich pocałunkach.
O dziewiczym i szczerym uczuciu, nostalgii spotkania i rozstania. O smaku słodkich jagód i zapachu kwiatów. Opowieść została uchwycona w dwóch wersjach.
Pierwsze Vintage Love Story to filmowe czarno białe kadry z narracją wydarzeń. Forma dla podkreślenia zainteresowania Karoliny i Filipa. Ich własna filmowa historia. Druga zaś to fotograficzne momenty i uczucia uchwycone w kolorze. Klasyczne portrety. Spotkania z takimi parami są zawsze niezwykle inspirujące i twórczo energetyzujące. To bardzo fajne jak para wnosi dużo od siebie i też stara się stworzyć coś wyjątkowego. Mogę Wam powiedzieć, że dzień ich ślubu i wesele w Tekturze Boho to też piękna historia!

komentarze
Dodaj komentarz

Inspiracje

CLOSE