fbpx
MENU

Love story

Historie zapisane na fotografiach

Wybór fotografa ślubnego to bardzo ważna sprawa. Zdjęcia zrobione w dniu ślubu zostaną z Wami na całe życie i będą pamiątką nie tylko dla Was i Waszych bliskich, lecz również dla przyszłych pokoleń. Jednak fotografie, które powstają to nie tylko zasługa ich twórcy, lecz pełnej współpracy między nim a Wami. Fotograf w dniu ślubu jest nie tylko wykonawcą zlecenia ale również doradcą, pomocą, przyjacielem, który potrzebuje zaufania i współdziałania z parą. 
Bardzo ważne jest, aby wybrać fotografa ślubnego RAZEM i w pełni zapoznać się z jego portfolio. Fotografowie ślubni różnią się stylem, barwą i charakterem zdjęć, więc możecie idealnie dobrać atmosferę zdjęć do swoich potrzeb i swojego stylu bycia! 
Bardzo ważne jest również zapoznanie się nie tylko z ofertą fotografa ale również z samym twórcą, aby wiedzieć czy będziecie się swobodnie i naturalnie czuć w jego obecności, przecież najpiękniejsze zdjęcia to te, z naturalnymi i szczerymi emocjami!
Nie bójcie się o nic pytać, fotograf ślubny jest również po to, aby doradzić w różnych kwestiach, żeby zdjęcia wyszły jak najlepiej.

Każda para inaczej wyobraża sobie swój dzień ślubu. Wczesne przygotowania, czy popołudniowe radosne krzątaniny, zima, kiedy wcześnie robi się ciemno lub lato, gdy wysokie temperatury utrudniają działania w czasie gorącego słońca, spokojny obiad lub huczna impreza weselna do białego rana – wszystko to sprowadza się do przygotowania idealnego planu dnia. Chcę jak najlepiej dostosować się do Waszych potrzeb, dlatego przygotowałam dla Was 3 różne pakiety oraz klika pomocnych informacji.

Sesja narzeczeńska to idealny moment by się poznać i oswoić z moim obiektywem w naturalnej i swobodnej atmosferze. 
Podczas takiej sesji mogę wykonać zdjęcia również aparatami analogowymi by uchwycić Was na oryginalnym obrazie z nutą niedoskonałości i ziarna.
Zdjęcia z takiego spotkania to miła pamiątka, którą możecie wykorzystać  również jako prezent dla bliskich wręczając im swoje fotografie.

Plener ślubny innego dnia do super okazja do sfotografowania Was w wyjątkowej lokalizacji lub Waszym ulubionym miejscu w pałacu, w lesie na łące czy na szczycie góry. To czas tylko dla Was pełen spokoju  i swobody. Spotkanie kiedy to j bez pośpiechu możemy stworzyć kadry pełne miłości.

 

PAKIETY MOŻNA ZMODYFIKOWAĆ I DOSTOSOWAĆ DO WASZYCH POTRZEB

1 PAKIET

• 11 godzin pracy maksymalnie do 1.00
• minimum 300 gotowych zdjęć
• pendrive w pudełku
• 30 odbitek 13x18
• galeria internetowa na okres 3 miesięcy
• dojazd w cenie
• mini sesja plenerowa w dniu ślubu

3500 zł

2 PAKIET

• SESJA NARZECZEŃSKA

• 11 h pracy maksymalnie do 1.00
• min. 450 gotowych zdjęć
• pendrive w pudełku
• 40 odbitek 13x18
• galeria internetowa na okres 5 miesięcy
• mini sesja plenerowa w dniu ślubu
• dojazd w cenie w dniu ślubu

3750 zł

3 PAKIET

• SESJA NARZECZEŃSKA

• 11 godzin pracy maksymalnie do 1.00
• min. 600 gotowych zdjęć
• pendrive w pudełku
• 50 odbitek 13x18
• galeria internetowa na okres 5 miesięcy
• mini sesja plenerowa w dniu ślubu
• dojazd w cenie w dniu ślubu

• PLENER INNEGO DNIA

4500 zł

Sesja narzeczeńska

LOVE STORY

Sesja narzeczeńska to spotkanie pełne miłości i śmiechu, naturalnie i na luzie.
Spotykamy się na spacer i tworzymy pełne radości zdjęcia!

To idealna okazja by zapisać obrazy pełne uczuć i swobody, na poważnie i na wesoło w przestrzeni leśnej, domowej lub miejskiej.

Fotografie przesyłam Wam w formie cyfrowej, otrzymujecie również swoją galerię na okres 3 miesięcy.

Cena sesji 500 zł

Plener ślubny

MIŁOSNE ZDJĘCIA

Plener ślubny to okazja, by na spokojnie uwiecznić Waszą miłość w innym niż podczas ślubu otoczeniu, w Waszym WYMARZONYM miejscu. To czas, by stworzyć osobną historię o Waszej miłości, relacji, przyjaźni, więzi. Na spokojnie, swobodnie bez  już bez ślubnej gorączki 🙂

Mogę pojechać na takie zdjęcia z Wami wszędzie! Nie straszne mi góry i morza! Mogę również pomóc Wam z aranżacją przestrzeni, czy ze ścianką do zdjęć.

Zdjęcia – minimum 50 – obrobione,  otrzymujecie w formie cyfrowej na pendrivie. Do tego 20 dobitek i galerię internetową na okres 3 miesięcy.

Cena 1000 zł

 

FAQS

Czym fotografuję?

Fotografuję dwoma aparatami pełnoklatkowymi Canon wyposażonymi w jasne obiektywy. 

W jakich obszarach pracujesz?

Dojeżdżam wszędzie na terenie Polski! Chociaż jeśli miejsce Waszego ślubu i wesela jest oddalone o 200 km od Warszawy bardzo prosiłabym o zagwarantowanie noclegu w dniu wesela.

Ile wynosi zaliczka i jak się rezerwuje termin?

Zaliczka wynosi 500 zł, rezerwacją terminu jest podpisanie umowy.

Ile kosztuje dodatkowa godzina pracy?

Każda dodatkowa rozpoczęta roboczogodzina kosztuje 200 zł.

Co jesz?

Jestem wegetarianką i byłabym super wdzięczna za zagwarantowanie takiego posiłku.

Czy możemy dostać surowy materiał w całości?

Ponieważ uważam się za artystę i pracuję nad każdym zdjęciem nadając mu charakter i atmosferę, nie oddaję surowego materiału. Staram się stworzyć dla Was kompletną, gotową historię.

Możemy dodatkowo zamówić album?

Oczywiście! Ceny albumów zależą od wielkości i ilości stron i zaczynają się od 250 zł. Ja oferuję fotoksiążki z grubą okładką i kartami, nie zajmuję się tradycyjnymi albumami z wklejanymi zdjęciami.

Czy możemy wziąć na sesję narzeczeńską/plener zwierzaka?

Koniecznie! Kocham zwierzaki i uważam je za członków rodziny, więc zawsze staram się je fotografować! Sama jestem opiekunką 5 kotów i 2 psów, a zwierzęta towarzyszą mi całe życie.

Plener za granicą?

Plenery zagraniczne trzeba dokładnie omówić i zaplanować. Jak najbardziej mogę się zabrać z Wami autkiem nawet na koniec świata. Jeśli mam dojeżdżać sama – koszt dojazdu leży po Waszej stronie.

Cena za dojazd

Cena za dojazd (dzień ślubu) jest w cenie, nie dotyczy to jednak sesji narzeczeńskiej i pleneru.  Sesje narzeczeńskie wykonuję najchętniej na terenie Łodzi lub Warszawy, choć mogę dojechać też w inne miejsce. Za dojazd na sesję narzeczeńską i plener pobieram zwrot kosztów dojazdu.

Plener pakiet nr 3

Pakiet 3 zawiera również sesję plenerową. Należy jednak wykonać ją w ciągu miesiąca od dnia ślubu, chyba, że wcześniej ustalimy  inną datę lub nastąpią niespodziewane okoliczności.

CLOSE
You cannot copy content of this page