fbpx
MENU

Magda & Ola & Marysia

Rudowłose dziewczyny – mama i dwie córki, kombinacja energii, ognia i szczęścia.

 

Te zdjęcia były super! Wszystko zagrało. Magda przygotowała dla siebie i swoich pociech, zgodnie z moją propozycją, białe sukienki – które idealnie podkreśliły kolor ich włosów. Zaproponowała piękne miejsce – dzikie, pełne przestrzeni i moich ulubionych, przygaszonych kolorów – plażę Cieszycę.

Możecie sobie wyobrazić mój zachwyt gdy przy powoli zachodzącym słońcu, na piasku pośród szaro-zielonych roślin, błękitu wody, bagnistych fragmentów, wysokich traw wędrowały trzy dziewczyny w białych sukienkach. Ale wcale nie było tak romantycznie i słodko! O nie!

Otóż Ola i Marysia to małe wulkany energii, śmiechu i ciekawości. Można powiedzieć małe rudowłose nicponie. Maryśce nie straszne były żadne wspinaczki na powalone drzewa, przemierzanie piaszczystych terenów w radosnych podskokach. Wszędzie jej było pełno, co chwila migały gdzieś rude włosy. Ola zaś pozowała z wielką radością i wesołością strojąc miny, ale również momentami z ogromną powagą. Nie obyło się oczywiście bez kuksańców, malutkich kłótni, ale idealnie wpasowało się to w obraz radosnej, wesołej i pełnej życia rodzinki. W końcu rudowłose dziewczyny – rudowłosy charakter, radosne miłe urwisy. I takie emocje są super! Nic tylko biegać z aparatem i zapisywać historię z takiej sesji rodzinnej.

CLOSE
You cannot copy content of this page