fbpx
MENU

Joanna i Łukasz

Stary Folwark to “malowniczo położony, w samym centrum Polski XIX-wieczny obiekt architektoniczny zbudowany przez niemiecką rodzinę Shleier. Obecnie pełni rolę nowoczesnego kompleksu gastronomiczno-hotelarskiego z funkcją ośrodka szkoleniowego. Stary Folwark wtopiony jest w klimat dobrej tradycji i bogactwa natury.” Czy to nie brzmi idealnie? Zwłaszcza dla miłośników wiejskich klimatów i zieleni? Wyobrażacie sobie, co dopiero muszą o takim miejscu pomyśleć miłośnicy koni? W Starym Folwarku są również stajnie! Dlatego Joasia i Łukasz uznali, ze to miejsce będzie idealne na ich wesele, tym bardziej, że szykowali dla gości ciekawą niespodziankę ……. przyjechali na własną imprezę na końskich grzbietach!!

 

Miejsce: Stary Folwark
Make-up: Ola Piłat
Kwiaty: ABcadło weselne
Słodki Stół: Słodka babeczka

Na sesję narzeczeńską zabrali mnie do stajni Konie na nieboskłonie więc nie tylko oni pozowali do zdjęć 😉 . Było pięknie, świeciło cudowne słońce, zakochani wyglądali bardzo romantycznie a do tego, że konie są bardzo eleganckim i widowiskowym elementem zdjęć, nie trzeba chyba nikogo przekonywać! Asia i Łukasz to wielcy miłośnicy jazdy więc nie dziwne, że motyw ten wykorzystali również w dniu ślubu!

Wesele w Starym Folwarku = jaki klimat miejsca taka impreza! Panowało ciepło, rodzinna atmosfera, swoboda i gorączka weselnej nocy! Na parkiecie nie zabrakło nikogo, wybuchł ogromny wulkan energii – czyli to co ja UWIELBIAM fotografować!

CLOSE
You cannot copy content of this page