fbpx
MENU

Ola, Paweł, Ignacy

LETNI PIKNIK I KWIATY – czy to nie piękne elementy sesji rodzinnej?
Jak się pewnie domyślacie – lato to moja ulubiona pora roku. I prywatnie i na sesje zdjęciowe. Długi dzień, ciepło, piękne wieczorne słońce – nic tylko chwytać aparat i fotografować!

 

Bardzo polecam zabierać ze sobą na sesje koce, miłe dla okna rekwizyty, które można swobodnie wykorzystać podczas zdjęć. Nie tylko wprowadzają naturalne zachowania ale urozmaicają kadry. Letni piknik i kwiaty to temat, który idealnie pasuje do fotograficznej historii rodzinnej pełnej radosnych emocji i atmosfery spokojnego lata. Koszyki, kocyki, bułeczki, kapelusze – pięknie wyglądają i nadają obrazom narracji. Ponadto, szczególnie w sesjach z dziećmi – są super elementem do przykucia ich uwagi na pare krótkich chwil!

 

Ola, Paweł i Ignacy to przesupermiła rodzinka, która wybrała się ze mną na spacer pewnego letniego popołudnia. Ignacy okazał się pełnym wdzięku, wesołym modelem, który odkrywał tajemnice przyrody, zajadał się bułeczkami upieczonymi przez babcię i radośnie pozował do zdjęć. Rodzice zaś dopełnili całości pięknymi emocjami i dużą dawką czułości.

CLOSE
You cannot copy content of this page